Teslimat ve İade

 

www.gunesayyoga.com‘da satışı yapılan her online eğitimin tanıtım sayfası bulunmaktadır. Bu sayfalarda ayrıntılı şekilde ilgili eğitim hakkında bilgiler verilmektedir. Sitede bulunan iletişim formu vasıtasıyla ya da gunesayyoga@gmail.com adresine mail gönderilerek satınalma öncesinde eğitimle ilgili daha detaylı bilgi edinilebilir.

 

ÖDEME

www.gunesayyoga.com’da eğitimlere ait ödemelerinizi kredi/banka kartı ile veya bankaya havale/EFT şeklinde yapabilirsiniz. Satın alma işlemi için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Satın alma işlemi için şu aşamaları takip etmeniz gerekmektedir.

1. Ana sayfamızda ya da çeşitli sayfalarımızda yer alan eğitimleri satın almak için ilgili eğitimin bilgilerinin altındaki “SEPETE EKLE” butonuna basınız.

2. Sonrasında gereken kişisel bilgilerinizi kayıt altına alacağımız KAYIT FORMU’na yönlendireceğiz. Burada bilgilerinizi eksiksiz olarak girin ve bir sonraki sayfaya devam edin.

3. Son aşamada iyzico’nun güvenli ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Ödeme sayfasında kredi kartı bilgileriniz istenecektir, bu bilgileri yine eksiksiz doldurun. Siparişinize ait tüm detayların listelendiği bu sayfada kontrolünüzü yaptıktan sonra son olarak “Siparişi Onayla” tuşuna basın. Bilgileriniz bu aşamada doğrudan ilgili Sanal POS sistemi tarafından sorgulanarak ödeme işlemi gerçekleştirilecektir. Kredi kartınız üzerinde gerekli ödeme onaylandığında karşınıza sipariş onayı sayfası gelecek, sistem size bir sipariş numarası tanımlayacak ve size siparişinizi özetleyen bir elektronik posta yine sistem tarafından otomatik olarak gönderilecektir.

 

TESLİMAT BİLGİLERİ

www.gunesayyoga.com’dan alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, satın alma bilgileriniz ve e-faturanız en geç 1 gün içinde email adresinize gönderilecektir.

Sipariş değerlendirmeleri, faturalama, sevkiyat ve teknik destek yine www.gunesayyoga.com tarafından yapılmaktadır.

Siparişinizi Teslim Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Size ulaşan e-faturayı lütfen kontrol ediniz. Eğer bir sorun olduğunu düşünüyorsanız lütfen gunesayyoga@gmail.com adresine konu ile bilgi maili atınız.

 

İADE

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15 (ğ) maddesi’nde cayma hakkının istisnaları sayılmıştır.

Buna göre “elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler” istisna kapsamındadır.

www.gunesayyoga.com‘da sunulan online eğitimlerin kayıtlarına erişim, müşteriye anında teslim edilen gayrimaddi mallar arasındadır.

Bu sebeple cayma hakkı kullanılamamaktadır.