İçimdeki Barış Destek Çağrısı

Tamamı gönüllülükle gerçekleşen Deprem Bölgeleri Özel 240 Saat Temel Yoga Uzmanlık Programı Destek Çağrısı

Güneş & Ay Yoga Okulu Olarak Depremden Etkilenen Şehirlerimiz için başlattığımız tamamı gönüllülükle gerçekleşen 240 Saat Temel Yoga Uzmanlık Programımız için Destek Çağrısı!

Aralık ayında başlattığımız programımız 4 hafta sonu buluşması ile çoğunluğu Hatay’dan olmak üzere, Adana, Maraş, Antep, Diyarbakır’dan 26 katılımcımızla Hatha Yoga Uygulamalarından, Anatomiye, Yoga Felsefesinden Meditasyon Çalışmalarına 140 Saatlik Online kısmını tamamladı. Şimdi Mayıs ayında Mersin’de son 100 Saatlik İnzivamız ile yüz yüze buluşmak için hazır ve heyecanlıyız!

Ancak eğitimcilerimizin uçak masrafları, inziva yemek maliyetleri ve konaklama ücretini ödemekte zorlanan katılımcılar için Desteğe ihtiyacımız var!

Tüm eğitimcilerimizin tamamen gönüllülükle yer aldığı bu programda siz de bize destek olmak, programın gerçekleşmesini kolaylaştırmak isterseniz profildeki linkten ulaşabileceğiniz sitemizden dilerseniz bir eğitmenimizin uçak biletini, ya da tüm inziva yemek masraflarının bir miktarını veya zorlanan bir katılımcımız için konaklama ücretini kolaylaştırarak yardımcı olabilirsiniz. Her bir destek çok önemlidir, şimdiden çok teşekkür ederiz. Eğer site üzerinde belirtildiğinden farklı değerle yardımcı olmak isterseniz ise lütfen bize yazınız! gunesayyoga@gmail.com

Dileriz Huzur, Barış, Özgürlük ve Adaleti önce içimizde yaşattığımız sonra dışarıda paylaşabildiğimiz bir Dünya mümkün olur. Eylemlerimiz sözlerimizdir.

Sevgilerimizle

Güneş & Ay Yoga Ailesi

Yemek Maliyeti İçin

500TL

Konaklama İçin

1000TL

Ulaşım İçin

1500TL